انواع سرمته حفاری

انواع سرمته حفاری در سایزها ، سختی ها و مارک های مختلف

 تامین و فروش انواع مته حفاری ، سرمته حفاری ، چکش و سرمته حفاری ، راد ، شانگ حفاری ، رابط و بوش حفاری ، قلم ، تبدیل ، پیکور و تمامی لوازم حفاری معدن و …

سرمته مهمترین بخش از مته می باشد که به صورت جدا و مستقل ساخته می شود و به انتهای مته پیچ می شود و کاربرد آن در حفر سنگها و مواد معدنی می باشد .

تعریف علمی و لغوی سرمته عبارت است از :
وسیله ای سخت و مقاوم در انتهای یک میله حفاری که انرژی شکستن را به سنگ انتقال می دهد .

سرمته با توجه به نوع حفاری و محل آن انواع مختلفی دارد :

۱- سرمته نگینی یا راکبیت : که دارای دو شکل ۳ پر و ۲ پر  بوده و جزء انواع رایج سرمته محسوب می شود و در سایزهای ۶ و ۹۳ و ۱۱۲ در بازار موجود می باشد .

۲- سرمته دیابوریت : جهت حفاری در لایه های سخت و سنگی از این نوع سرمته که به شکل استوانه ای توخالی با لبه های الماس می باشد استفاده می شود .

۳- سر مته معمولی یا دندانه ای : از این نوع سرمته جهت نمونه گیری در مناطقی که از سختی بالایی برخوردار نیستند استفاده می شود و طبیعتا نسبت به دو نوع دیگر قیمت پایین تری دارند .

فروشگاه معدنی محسنی

فروشگاه ابزار معدنی محسنی ، وارد کننده انواع لوازم معدنی و راهسازی در ابعاد و اندازه های مختلف

خرید و فروش دریل و واگن، خرید و فروش انواع لوازم معدنی، خرید و فروش انواع کمپرسور، خرید و فروش انواع مته، خرید و فروش انواع قلم، خرید و فروش انواع کتراک، خرید و فروش انواع شیلنگ ، خرید و فروش انواع راد ، خرید و فروش انواع سرمته با بهترین کیفیت در فروشگاه ابزار معدنی محسنی

جهت ارتباط با مدیریت فروش وارد صفحه ارتباط با ما شوید و یا با تلفن های ۳۳۷۵۷۵۸۳ – ۳۳۷۴۳۳۹۷ تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه بر اساس بخش ها